• Wrak przed Spodkiem

  • Złomowisko

Złomowanie

Ekolodzy nagrodzili OLMET

W piątek 4 lutego podczas Gali Laureatów wręczono nagrody i wyróżnienia w XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”. Wśród nagrodzonych znalazło się również przedsiębiorstwo OLMET z Tarnowskich Gór.

Podczas uroczystej  gali, która odbyła się w hotelu Sofitel Victoria Warszawie, wręczono dyplomy i statuetki laureatom, wyróżnionym oraz przedłużającym Znak „Przyjaźni Środowisku” w trzech kategoriach: Samorząd Przyjazny Środowisku, Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku oraz Promotor Ekologii.
Podstawowym celem Konkursu jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Ponadto Konkurs ma za zadanie wyróżniać podmioty zaangażowane w edukację ekologiczną wśród dzieci i młodzieży, społeczności lokalnych, promować nowatorskie rozwiązania mające istotny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego.
Narodowy Konkurs Ekologiczny "Przyjaźni Środowisku" organizowany jest już od dziesięciu lat pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP. Oprócz OLMETU, nagrodzone zostały firmy takie jak TESCO Polska czy McDonald's Polska.

Pliki do pobrania:


Certyfikat

Zdjęcia: